FOTOALBUM TEAM VEDENIE PARTNERI KONTAKT GUESTBOOK

5 : 1 (0:3)

Góly: Novota – Směřička 4, Jurčo

Zostava DRAGONS: Bobocký I.- Směřička, Pyšný, Lackovič, Halás, Líška, Šimor, Tuka, Jurčo, Makara, Trebatický Mar., Trebatický Mat.

O zápase:
Zápas začali lepšie hosťujúci Draci, ktorí ako prví začali ohrozovať domácu bránu, čoho výsledkom boli aj prvé gólové šance. Tri z nich využil Směřička. Domáci mali za stavu 0:1 obrovskú príležitosť na vyrovnanie, ale Bobocký v bráne čaroval. Polčasové skóre 0:3 mohlo byť oveľa vyššie, pretože chaotická obrana domácich nechávala množstvo priestoru na skórovanie. To však nevyužili postupne Pyšný, Tuka, Halás a ani Šimor. V druhom polčase Draci neupustili od svojej taktiky. Trnava musela vysoko napádať a to vyhovovalo Podoliu, lebo práve oni ohrozovali domácu bránu. Z toho rezultoval aj štvrtý gól Jurča. Domáci si však dokázali vypracovať pár dobrých príležitostí na skórovanie, ale pozorného Bobockého nevedeli prekonať. To sa im podarilo až za stavu 0:4. Na konečných 1:5 stanovil pekným lobom Směřička od polovice ihriska.
Draci po kvalitnom výkone zaslúžene vyhrali a úspešne tak vstúpili do nového súťažného ročníka.